O nás

Společnost VI-Value Innovation, s.r.o. působí ve vzdělávání od roku 2005. Vznikla jako společný projekt manažerů, konzultantů a lektorů, kteří sdílejí společné hodnoty založené na aplikaci progresivních forem zlepšování ve prospěch zákazníka

Zaměřujeme se především na spolupráci s výrobními společnostmi formou vzdělávání na klíč. Realizovali jsme řadu vzdělávacích dlouhodobých programů i jednotlivých, krátkodobých a přesně zacílených vzdělávacích aktivit. Spolupracujeme s řadou firem v celé České republice. Základem naší práce je zvyšovat hodnotu přinášet našim zákazníkům obchodním partnerům hodnotu v oborech, na které jsou zaměřeni.

Spolupracujeme s konzultanty a lektory s dlouholetou praxí založenou na neustálém sebevzdělávání a vzájemné výměně zkušeností. Odborníci v našich týmech pracují na společných projektech, v kterých participují také zaměstnanci zákaznické firmy. Tím zajišťují synergii provozních zkušeností a oborového know-how se zkušenostmi externistů, kteří přinášejí vnější nezávislý pohled, zkušenosti z jiných společností a zejména možnosti zlepšování založené na multioborovém know-how a jeho efektivní aplikaci v nových podmínkách klienta.